O nas

O nas

Wędkarska Tuba to blog, a w zasadzie vlog będący zapisem naszych wędkarskich przygód. Przemierzamy brzegi jezior oraz rzek z wędką i kamerą w ręku dokumentując nasze wędkarskie poczynania tworząc w ten sposób wędkarską opowieść. Zgodnie z naszym hasłem "poczuj się jak nad wodą" chcemy aby każdy widz czuł jakby był z nami na każdej kolejnej wyprawie. Pokazujemy nasze przygody takie jakimi są w rzeczywistości niezależnie czy uda się złapać jakieś ryby czy też nie ponieważ jedną z głównych idei jest oddanie prawdziwego klimatu panującego nad wodą. Chętnie dzielimy się naszymi sposobami, technikami oraz spostrzeżeniami wynikającymi z przebywania na rybach dlatego też w każdym filmie znajdziecie garść informacji praktycznych. Ponadto na naszym blogu oprócz relacji z wypraw wędkarskich znajdziecie również filmy typowo poradnikowe mające na celu przekazać konkretną wiedzę na dany temat. Kim jesteśmy Jesteśmy zapaleńcami i pasjonatami wędkarstwa. Każdą wolną chwilę staramy się spędzać nad wodą. Łowimy cztery pory roku niezależnie od upałów, mrozów, wiatru czy deszczu. Wędkarstwo jest dla nas sposobem na życie. Naszymi ulubionymi metodami są spinning oraz spławik lecz nie są nam obce również techniki gruntowe. Zimą uprawiamy głównie wędkarstwo podlodowe oraz spinningujemy szukając troci i łososi.
pablotor2kImię : Paweł Pseudonim : Pablotor Data urodzin : 28.03.1981r. Miejsce zamieszkania : Toruń Zainteresowania : Wędkarstwo, Muzyka Ulubiona metoda : Spinnig Ulubione łowisko : Wisła Największa ryba : Sum 2,05m pablotor2kImię : Artur Pseudonim : Incza Data urodzin : ??? Miejsce zamieszkania : Toruń Zainteresowania : Wędkarstwo Ulubiona metoda : Spinnig Ulubione łowisko : Starorzecza Największa ryba : ???
Jak powstał blog Kanał Wędkarskiej Tuby w serwisie Youtube powstał 1 maja 2013 roku a po dwóch dniach pokazał się na nim pierwszy film, który opublikowany dość spontanicznie stał się impulsem do stworzenia czegoś większego. Już w kolejnych dniach nastąpiło wstępne przedstawienie pomysłu Arturowi oraz bardziej szczegółowe opracowanie formy i zamysłu. Tym sposobem w drugiej połowie maja nagrywaliśmy swój pierwszy wspólny film, opracowaliśmy stronę internetową i dograliśmy szczegóły. Z końcem maja w zasadzie wszystko było gotowe i mogliśmy ruszyć pełną parą z naszymi produkcjami.